Co mogą oznaczać bóle głowy u 18-latki?

Witam. Bardzo często boli mnie głowa, praktycznie codziennie biorę tabletki przeciwbólowe ponieważ ból jest Nie do zniesienia. Ciśnienie często mam wyższe niż 120/80, często również mam zawroty głowy oraz nie raz nudnosci. Prosze o pomoc

Witam!
Lekarz rodzinny, badanie fizykalne, podstawowe badania laboratoryjne, poziom TSH, cukru, kwasu moczowego, elektrolitów. W zależności od uzyskanych wyników dalsze działanie. Neurolog. RM głowy, EEG. Jeżeli wszystko wyjdzie w granicach normy to należy rozważyć podłoże nerwicowe. Branie leków p/bólowych bez diagnozy nie ma większego sensu - tylko zniszczy sobie Pani nimi "podroby".
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.