Co mogą oznaczać bóle głowy u 22-latki?

Witam. Od ponad dwóch lat mam problem z bólami głowy które nie ustępują nawet na chwilkę i są od rana do wieczora. Do tej pory była leczona zatoka szczękowa która już została wyleczona, operowana przegroda nosa między innymi prostowana przegroda, usuwane zrosty i wycinana jakaś kostka która wyrosła po lewej stronie przegrody na wysokości oczu.. Lekarz twierdził że w czas została wycieta ponieważ mogła przebić się do oka. Był wykonany rezonans magnetyczny głowy, tomografia komputerowa oraz punkcja kręgosłupa i wszystkie wyniki są ok. Na dzień dzisiejszy mam zawyzona prolaktyne która była już badana trzy razy i za każdym razem jest zawyzona. Nie wiem gdzie dalej szukać przyczyny. Proszę o poradę.

Bóle głowy przewlekłe mają zwykle złożoną etiologię, często towarzyszące zaburzenia nastroju, traumatyczne doświadczenia w przeszłości, wady postawy, inne schorzenia towarzyszące . Do pelnej konsultacji, wywiad, badanie, analiza wyników, wskazana rozmowa z psychologiem , Pozdrawiam i zapraszam