Co mogą oznaczać bóle głowy u 26-latki?

Witam mój problem to codzienne bóle głowy miałam robiona tomografie komputerowa wyszło ok Niestety dalej cierpie na uciski bóle głowy w potylicy Biorę lek propanolol 10 dwa razy dziennie i pomocniczo apap czy powinnam się martwić tymi bólami czy to coś poważnego? Czy tomografia napewno nie przeoczyla guza lub tętniaka?

Jakie ciśnienie krwi, ogólny stan zdrowia, nastrój i sen????
Jakie inne objawy?
Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, ocena ogólnego stanu zdrowia,
nastroju; zażywanych leków etc
Pozdrawiam i zapraszam do Gabinetu

Najdokładniejszym badaniem oceniającym mózg jest badanie MR głowy. Większość zmian o typie guza jest widocznych w badaniu KT, jednak małe guzy o lokalizacji podnamiotowej moga byc niewidoczne. W celu wykluczenia tętniaka wskazane badanie naczyń mózgowych angio-KT lub angio_MR.
Co do przyczyny bólów głowy - ważne jest - czy ból jest jednostronny czy obustronny, natężenie bólu w skali 1-10, objawy towarzyszące bólowi (nudności, wymioty, światłowstręt), charakter bólu, czas trwania bólu (sekundy, minuty czy godziny). Istnieje wiele przyczyn bólu głowy. Pierwotne bóle głowy to np. migrena, napięciowy ból głowy lub klasterowy ból głowy - w tych schorzeniach wszystkie badania są zwykle prawidłowe. Wtórne bóle głowy towarzyszą różnym schorzeniom neurologicznym (np. udar, zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych), internistycznym (np. niedokrwistość, choroby tarczycy), laryngologicznym (zapalenie zatok). Ból głowy może również być objawem depresji lub zaburzeń nerwicowych. MOże wystąpić z powodu stresu, przemęczenia, bezsenności.
Wskazana dalsza diagnostyka. Nie da się jej wykonać przez internet.
Pozdrawiam.