Co mogą oznaczać bóle głowy w okolicy czoła?

Witam. Od pewnego czasu mam bóle głowy w okolicy czoła. Byłam leczona na zatoki. Jest mi też czasami niedobrze i czuję się osłabiona. Miewam czasami wrażenie że nie jestem w tym miejscu i czasie. Mówię coś ale tak jakby mnie tu nie było. Bardzo mnie to męczy i nie wiem co o tym myśleć. Bardzo proszę o rade.

Dzień Dobry Pani,

Wskazana byłaby osobista konsultacja neurologiczna.
Zalecałabym by zacząć od konsultacji wstępnej u lekarza pierwszego kontaktu.

Z przesłaniem dla Pani tego, co jest Pani potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com