Co mogą oznaczać bóle kości?

Witam. Mam 28 lat. Od jakiegoś czasu bolą mnie kości, ból nasila się w nocy. Boli mnie bark, nadgarstek, palce u tej samej ręki, jak chodzę to bolą piszczele oraz boli pośladek (nie wiem jak nazwać kosc). Brat mojego ojca choruje na raka kości.czy powinnam się w tym kierunku przebadać? Nie chcę siać paniki w rodzinie ale zaczynają mnie boleć nowe miejsca i trochę mnie to martwi. Nadgarstek boli tak mocno, że czasem ciężko podnieść mi kubek z kawą lub przekręcić ręką. Jakie badania porobić? Pozdrawiam

Witam
Niestety możliwe, że to rak, ale może też być to ból innego rodzaju. Warto jednak udać się na badanie do onkologa.
Pozdrawiam i życzę poprawy zdrowia!