Co mogą oznaczać bóle kości i mięśni u 13-latki?

Witam moja córka cały dzień źle się czuła. Ma dosyć od dawna bóle kości . Dziś doszły bóle mięśni oraz podwyższona temperatura. Ma ona czasami tak jakby miała tracić przytomność e nie traci Córka ma 13 lat

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam udać się pilnie do lekarza pediatry. U pani córki występują najpewniej objawy infekcji. Pozdrawiam i życzę zdrowia.