Co mogą oznaczać bóle kręgosłupa lędźwiowego?

Witam, od jakichs 2-3 tygodni codziennie bolą mnie plecy w okolicy odcinka lędźwiowego. Ból najbardziej jest odczuwalny z rana. Później gdy się troche rozchodzę boli troche mniej, ale ciagle odczuwam go np przy schylaniu, siadaniu, kichaniu. Czasem ból promieniuje do prawej strony w okolicy nerek. To uczucie jest podobne do bólu przy np przewianiu, jednak on z dnia na dzień się nasila. Prosze mi powiedzieć czy najpierw nam zrobić prześwietlenie, czy pójść od razu do lekarza i co to może być...

Lek. Michał Lenard

Objawy mogą być spowodowane zmianami zwyrodnieniowymi, albo chorobami reumatycznymi. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który zleci Pani odpowiednie badania i w razie potrzeby skieruje do specjalisty. Pozdrawiam!