Co mogą oznaczać brązowe plamienia podczas starań o dziecko?

Witam Staramy się z mężem o dziecko. W przedzień miesiączki dostałam plamienia o kolorze brazowym. Plamienie jest dość skape, trwa do dziś czyli 3 dni. Zrobilam test B-HCG wynik to 7mlU/ml. Owulację powinnam mieć między 10 a 12.02, miesiączkę powinnam dostać 25.02. Co mogą oznaczać te brązowe plamienia?

Renata GrzechociĹska

Trudno postawić przybliżoną diagnozę. Sugeruję udać się do ginekologa. Plamienie może być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi, nadżerką, infekcją i innymi przyczynami.