Co mogą oznaczać cienkie stolce u 45-latki?

Witam proszę o interpretację wyniku. Wiek 45 lat, bóle brzucha, problemy ze strony układu pokarmowego, cienkie stolce. Macica 65x53x108mm jednorodna. Jajnik prawy położony do tyłu od macicy 35x23mm bez ewidentnych zmian ogniskowych. Jajnik lewy w typowym położeniu 29x18mm bez ewidentnych zmian ogniskowych. Płyn w jamie Douglasa wym. AP 23mm. Z góry dziękuję.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Bóle brzucha i problemy z oddawaniem stolca mogą wynikać ze zmian zapalnych przewodu pokarmowego a nawet choroby nowotworowej, dlatego może być wskazana wizyta u gastrologa.