Co mogą oznaczać czerwone kropki na ciele dziecka?

witam mam pytanie na temat czerwonych kropek dośc niedawno moj synek przechodził pierwsze ząbkowanie leki jakie uzywałam to syrop i czopki paracetamol wczoraj wyglądał normalnie jad to co zwykle do kopieli tez nic nie zmieniałam tyle co 2 tygodnie temu przeszłam na nowy proszek a dzis rano zobaczyłam czerwone kropki na jego twarzy brzuszku troszke na rączkach i nożkach czyzby to reakcja alergiczna na zle wypłukane ubranka lub recznik a moze po lekach

Lek. Michał Lenard

Może to być reakcja alergiczna na nowy proszek, ale żeby się upewnić, syna powinien zbadać pediatra, który oceni zmiany skórne i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!