Co mogą oznaczać czerwone plamki na skórze 7-miesięcznego dziecka?

Kilka dni temu na skórze mojej 7 miesięcznej córki wyskoczyły czerwone plamki najpierw było ich tylko 2 ale potem pojawiło się ich więcej czy są to potówki czy coś innego są to około 1 centymetrowe płaskie plamki na rękach i nogach na twarzy nie występują z góry dziękuję za szybką odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego lub pediatry po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne