Co mogą oznaczać czerwone plamy na plecach?

PROSZE O POMOC W ZWIAZKU Z SWEDZODZYMI CZERWONYMI PLAMAMI NA PLECACH CZYM MOGA BYC SPOWODOWANE . SKORA NA PLECACH SWEDZI MNIE OD OKOLO 2 MIESIECY. PLAMY KRORE ZNAJDUJA SIE NAJNIZEJ NA PLECACH POJAWILY SIE NAJWCZESNIEJ ALE TERAZ JUZ NIE SWEDZA NATOMIAST POJAWIAJA SIE NOWE WYZEJ KTORE SWEDZA.

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie da się postawić diagnozy bez obejrzenia zmiany, sugeruję wizytę u dermatologa.
Pozdrawiam