Co mogą oznaczać częste bóle łydek u 26-latki?

Witam mam 26lat, miałam rok temu robione badania żył ponieważ miałam straszny problem z nogą co okazało się że przyczyną jest zapalenie korzonkow, żyły były zdrowe teraz natomiast mam bóle często jakby w okolicach lydek ale miałam niedobory potasu dziś natomiast czuje jakieś gniecenie pod śniegiem Achillesa jakby tam i jakby coś tam przeszkadzało dyskomfort jakiś jest musiałam zdjąć skarpety jest troszkę lżej co To może byc

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie.