Co mogą oznaczać częste infekcje pochwy?

mam 38 lat. przynajmniej 1 raz w miesiacu mam infekcje pochwy . lekarze daja mi mnóstwo lekow kremow probiotykow. zazwyczaj mialam po stosunku ale po basenie tez . nikt mi nie wykonuje zadnych badan . ostatnia infekcje trwala dlugo i mialam krwawienie ok 1 miesiaca . prosze o pomoc

Lek. Paweł Szadkowski

Pani leczeniem powinien pokierować lekarz ginekolog. Warto wykonać również podstawowe badania laboratoryjne np. morfologię krwi z rozmazem i stężenie glukozy na czczo.