Co mogą oznaczać częste krwawienia z nosa?

Dzień Dobry Martwie sie o moje zdrowie. Od kiedy pamiętam czyli juz w dziecinstwie az do teraz nachodzily mnie krwawienia z nosa byly one dosc czeste bo zdarzaly sie nawet kilka razy w ciagu miesiaca. Gdy mialam 8 lat bylam z tym u lekarza ktory powiedzial ze przyczyna sa zbyt wrazliwe jaczynia krwionosne w nosie czy jakos tak. Czy to mozliwe? Boje sie zw mogl sie pomylic bo ta dolegliwosc ostatnio sie nasilila i krwawienie wystepuje co 2/3 dni

Lek. Paweł Szadkowski

Powinna Pani pomierzyć sobie ciśnienie, wykonać badania krzepnięcia krwi. Jeśli będą w normie, warto udać się do laryngologa w celu zbadania.