Co mogą oznaczać częste sny o martwym psie?

Bardzo często śni mi się mój zmarły pies. Co taki sen może oznaczać ?

Dzień dobry!

Prawdopodobnie to, że psiak był dla Pani ważny, przez kilka lat zajmował ważne miejsce, towarzyszył w codziennych wydarzeniach i wciąż istnieje we wspomnieniach. Był częścią Pani życia, więc może pojawiać się z snach. Być może jego śmierć wiązała się ze stresem, smutkiem, trudnymi dniami? Sny nie mają charakteru proroczego. Są odzwierciedleniem tego, co dzieje się w naszym umyśle - wspomnieniach, marzeniach, obawach, refleksjach, wydarzeniach minionych dni, planach na kolejne, przemyśleniach, obserwacjach itp.

Pozdrawiam!

Witam. Snów tak sie nie interpretuje, senniki, które są, nie mają zbytnio racji bytu. Ważna jest Pani w tym śnie, co pani myśli, jakie ma życie. Interpretacją snów zajmuje się psychoterapia psychoanalityczna.