Co mogą oznaczać drżenia ciała przy chorobie tarczycy?

Witam mam 24 lata jakis czas temu przypadkiem wykryto u mnie zmiany w tarczycy .. Po wizycie u endokrynologa okazala się mała zmiana ale trzeba leczyć tak mi powiedział no i zaczęłam brać leki raz na niedoczynnosc potem nadczynnosc i tak co jakiś czas aż do momentu kiedy bardzo źle się czulam aż przyjechalo pogotowie straszne kolatania serca zlewne poty jakies dziwne drgawki dreszcze w całym ciele gorączka jednak panowie z pogotowia podali mi gripex i jakas tabletke na uspokojenie i stwierdzili ze łapie mnie Jakas grypa . I było to dokladnie rok temu od tamtej pory źle się czuje robilam wyniki TSH i z zera urosło mi do 11 jakos tak lekarz mój rodzinny kazał mi odstawić wszystkie tabletki na ta tarczyce i za tydzień do kontroli na wynik i co dziwne po odstawieniu leków wynik idealny natychmiast zmienilam endokrynologa strasznie źle sie czulam nie mogłam spać jeść ciągle we mnie wszystko buzowalo mrowienie w ciele nawet na twarzy i te kolatania duszności... Przepisano mi wit d3 selen i pramolan tak na wyciszenie i tak bralam wszystko przez rok czasu najbardziej niepokoiły mnie te kolatania i bol w klatce ale kardiolog nic nie stwierdził kazał odstawic mi ten pramolan no i wlasnie chciałam go odstawić bo dobrze sie juz czulam snie bralam go dwa tygodnie wszystko było dobrze do wczoraj te mrowienia drżenie ciała bezsenność wszystko wróciło ciągle chce mi sie płakać bez powodu nie mam pojecia co sie dzieje nigdy tak nie było zawsze byłam wesoła dziewczyna nigdy mi nic nie dolegalo niewiem do kogo się zglosic mój lekarz rodzinny nie umie chyba mi pomoc chodzilam do niego z tym to kazał mi sie nie denerwowac i nic więcej ale to nie chodzi o to... Chcialabym w końcu poczuć się normalnie bez żadnych leków wyciszajacych bez mrowienia jakiś drzen w ciele chcialabym aby było tak jak kiedyś nie wiem czymto jest spowodowane ta tarczyca ? Czy dopadła mnie jakas nerwica ? Nigdy się tak nie czulam....

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie oznaczyć poziom TSH ft3 i ft4 i koniecznie ponownie udac się do lekarza rodzinnego