Co mogą oznaczać dziwne zmiany na piersi u mamy?
Witam dziś u mamy zauważyłam dziwne zrobienia duże na piersi delikatnie wciągnięta brodawkę i tak jakby coś zaciągało ja, jest mniejsza od prawej. Mama ma 70 lat 3 lata temu miała mamografie. Nic ja nie boli. Co robić ...?

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
77 poziom zaufania
Warto udać się z mamą na badanie mammograficzne. Oczywiście wciągnięta brodawka nie musi oznaczać raka, ale warto to sprawdzić.