Co mogą oznaczać grudki w piersi?

Witam Mam taką prośbę mojej lewej piersi pojawiły się takie grudki guzki nie wiem jak to nazwać czy ktoś był w stanie powiedzieć mi co to może być czy coś należy z tym robić ewentualnie czy mam zgłosić się do lekarza próbować to w jaki sposób zbadać nie wiem co mam robić proszę o jakąkolwiek pomoc mogę podesłać foto w razie potrzeby

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć