Co mogą oznaczać guzki pod skórą na rękach?

Hej mam pytanie. Otóż pojawił mi się guzek pod skura na lewej ręce. Boli przy naciskaniu . Potem znalazłam jeszcze dwa małe na prawej ręce. I jeden 5 cm nad pepkiem. Czy muszę się martwic . ? Nie powiem ale na tą chwilę nie mam czasu na lekarza. Z góry dziękuję za odpowiedź . Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.