CO mogą oznaczać kołatania i skurcze serca?

Witam. Od jakiegos czasu mam obsesje z sercem odczuwam sporo dodatkowych skurczy oraz kolatania chodze kontrolnie do kardiologa i ekg za kazdym razem w normie, echo serca ok cisnienie bardzo dobre tetno niskie ze wzgledu na to ze duzo trenuje silownia bieganie itd jedyna wada to lekka niedomykalnosc zastawki trojdzielnej ale jest ona tak znikoma ze lekarz kazal narazie na nia nie zwracac uwagi i sie nie przejmowac problem ze w czas badan u kardiologa nigdy zle sie nie czulem... Problem jest nastepujacy obecnie jestem za granica nie mam jak isc na kontrole a od tygodnia dwoch przy kazdym podjeciu wysilku silownia bieganie moje serce wpada doslownie w galop zwalnia przyspiesza wszystko na raz bije bardzo nie rowno przeskakuje az ze strachu zaprzestaje wysiłku bo boje sie ze dostane zawalu wyetspuje to nie do konca zawsze, czasem pujde na trening jest ok kolejnego dnia pujde juz nie jest ok i dostaje takich wlasnie arytmi nie jest to moje urojenie ze wzgledu na to ze umiem sprawdzic tetno i wiem ze jest ono bardzo nie rowne, gdy pujde do lekarza i zrobie wszystkie badania nawet holtera EKG a aktualnie nie bede mial dolegliwosci to i tak przyczyna sie nie znajdzie a lekarz bedzie mi wmawial nerwice gdyz ja wiem ze cos jest nie tak lecz wystepuje to napadowo... Mam 25 lat i jestem mlody ze wzgledu na to lekarze czesto zauwazylem ze troche bagatelizuja moj problem... Aktualnie jestem na diecie dosc pelnowartosciowej jem zdrowo spozywam duzo mineralow magnezu potasu oraz pelnowartosciowych potraw itd nie ma jakis brakow...Jak bylem mlodszy pojawilo sie okazyjnie troche uzywek energy drinki w duzej ilosci czasem marichuana alkohol itd ale od kad zajolem sie sportem nie spozywam zadnych substancji ktore moglyby pogarszac sytuacje... Nie mam pojecia gdzie tkwi problem staralem sie to opisac najlepiej jak potrafilem prosze o jakas porade do jakich lekarzy najlepiej sie udac i jakie badania wykonac chcialbym dalej intensywanie trenowac i nie miec zadnych dolegliwosci ze strony serca nie mam pojecia co moze byc orzyczyna tych dolegliwości dodam tez ze na codzien odczuwam spora ilosc dodatkowych skurczy serca lecz zawsze podczas wyislku serce bilo regularnie a dodatkowe skurcze byly znikome. Pozdrawiam

Witam, niewątpliwie powinien Pan skorzystać z pomocy psychoterapeuty, mogę ( ale nie muszą) być to początki nerwicy lękowej z objawami somatycznymi. Jeżeli nie znajdzie Pan na miejscu psychoterapeuty mówiącego po polsku to może zapisać się Pan do mnie na Sykpe ( koszt 150 zł/60 min). Lepiej jednak zawsze osobiście.
Przyjmuję na granicy niemiecko holenderskiej w Gronau.
Pozdrawiam