Co mogą oznaczać krostki w obrębie okolic intymnych?

Mam pewien problem mianowicie jestem kobietą 38 letnią a od 3 msc mam w okolicach intymnych ( pachwina i okolice pośladka ) " Krostki " Po konsultacji ginekologicznej lekarz stwierdził półpasiec , otrzymałam Heviran ( stosowany aktualnie przez 30 dni ) po którym krostki nadal się utrzymują a zanadto zaczynają mocno boleć . Na aktualny moment jestem pełna zwątpienia w diagnozę . Bardzo proszę o pomoc , Z góry dziękuje i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udac się do lekarza ginekologa lub do lekarza dermatologa