Co mogą oznaczać krostki wewnątrz nosa?

Bardzo proszę o poradę, nie wiem czy powinnam udać się do lekarza. Pojawiły mi się na wewnętrznych ściankach nosa takie krostki wyglądające trochę jak bąble czy tez może bąble po oparzeniu, jeśli mialabym do czegoś porównać. Są one niekomfortowe, trochę bolą, trochę swędzą. Moje pytanie, co to może być i jak mogę to leczyć? Bardzo dziękuje za porady. Pozdrawiam

Do oceny takich zmiany potrzeba przede wszystkim je obejrzeć. Zdarza się, że np. zmiany opryszczkowe występują nietypowo - w nosie. proponuję udać się do lekarza POZ, który obejrzy i oceni zmiany. Pozdrawiam.