Co mogą oznaczać krwawe wypróżnienia?

Witam mam pewien problem, otóż gdy wczoraj w niedziele próbowałem się wypróżnić 2 razy oraz raz dzisiaj, za każdym razem leciała krew i zero kału. Przestraszyłem się ponieważ była krew na papierze, jak by się zablokowało. , dodam że jeszcze tak nie miałem a mam 23 lata. Nic mnie nie boli tylko czuję jak by mnie blokowało. Ostatnio piłem cole i zdjałem steki, nie wiem czy te jedzenie jest powodem, Proszę o odpowiedź co mi może dolegać, oraz jak to wyleczyć. Obecnie nie mam możliwości pójścia do lekarza bo jestem za granicą. Co mam zrobić w tej sytuacji?

Lek. Michał Lenard

Przyczyn Pana objawów może być bardzo wiele, m. in. zapalenia nieswoiste jelit, zapalenie bakteryjne, niegroźne polipy, czy nowotwór. Wizyta u lekarza jest konieczna w celu wykonania badań, postawienia diagnozy i rozpoczęcia leczenia. Pozdrawiam!