Co mogą oznaczać liczne guzy rozsiane w organizmie?

Dzień dobry. Mam pytanie . Moja mama ma 78 lat .20 lat temu miała chłoniaka i zostały usunięte jej wszystkie narządy kobiece, teraz ma 3 guzy pod pachą i jeden zamiast piersi, a w brzuchu goz wielkości grejpfruta, nie leczy się. Teraz ma ropna wysypkę na plecach podpuchnięte nogi zapadnięte oczy i schudła od lipca ok 8 kg. Czego mogę się spodziewać i w jakim czasie? Przepraszam za bezpośredniość ale mieszkam za granica i muszę wiedzieć co robić bo udawanie przez mamę że jest dobrze już jej nie wychodzi

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może wskazywać na zaawansowany rozsiany proces nowotworowy