Co mogą oznaczać małe swędzące punkty po wewnętrznej stronie dłoni?

Witam, Od jakiegoś czasu zmagań się z bardzo uporczywą dolegliwością. Po ciężkich pracach manualnych wyskakują mi na wewnetrzej steonie dloni małe swędzi ce punkty. Są koloru białego z czerwonym rumiencem któremu często też towarzyszy opuchlizna dłoni lub palców. Pojawia się to losowo, czasem jest spokój dlozszy czas a następnie dolegliwosci nie chcą ustąpić przez 3 tyg.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.