Co mogą oznaczać moje badania mózgu?

Dość liczne ogniska hiperintensywne w obrazach T2 i sekwencji FLAIR ZLOKALIZOWANE GŁÓWNIE W PODKOROWEJ ISTOCIE BIAŁEJ PŁATÓW CZOŁOWYCH ŚR. DO 0,5CM. pOJEDYŃCZE ZMIANY TEGO TYPU W PRZYKOMOROWO. OBRAZ ZMIAN W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI SUGERUJE OGNISKA NACZYNIOPOCHODNE-PONIEDOKRWIENNE DO RÓŻNICOWANIA Z INNYM CHARAKTEREM DEMIELINIZACJI

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W badaniu wykryto pewne zmiany, ale nie do końca wiadomo jakie mają pochodzenie. Aby stwierdzić jaka jest ich przyczyna potrzebna jest wiedza na temat Pani dolegliwości. Dlatego potrzebna jest wizyta u lekarza prowadzącego.