Co mogą oznaczać moje dolegliwości po zapaleniu marihuany?

Dwa miesiace temu zapaliłam ziolo.Strasznie sie wtedy wystraszylam czulam sie jakbym zemdlala i byla juz w szpitalu w spiaczce,tak sie wystraszylam,ze chcialam zadzwonic nawet po pogotowie,ale sie opamietalam i poszlam do domu.Nastepnego dnia czulam sie tak samo i ciagle tak .Bylam na badaniachnic nie wykazalo mialam badania moczu,krwi,mialam usg i ekg ale wyszlo wszystko w porzadku.Ale z dnia na dzien czuje sie coraz gorzej mam bole glowy,dusznosci,ciezko wziasc mi oddech,ucisk w klatce piersiowej.I ciagle mam wrazenie jakby wszystko bylo snem a nie rzeczywistoscia dokladnie tak jak wtedy,gdy to wzielam i amm uczucie jakbym miala zaraz zemdlec Nawet do szkoly nie chodze na dwor nigdzie bo jak chodzilam to do godziny juz dzwonilam po kogos,zeby po mnie przyjechal ... Nie wiem co sie ze mna dzieje,moze wy macie jakies pomysly co to moze byc.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje wykonać podstawowe badania z krwi. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.