Co mogą oznaczać moje wędrujące bóle stawów?

Witam. Od około 2 lat mam bóle stawów wędrujące- w ciągu dnia bolą mnie łokcie, kolana kości szczęki, palców u rąk i stóp i kość stopy. Robiłam szereg badań- morfologia pełna w normie, Białko CRP- 1,81 mgl, ASO-324. Jestem słaba bolą mnie także mięśnie i głowa. Czynnik reumatoidalny w normie, robiłam także badanie na boleriozę też wynik jest ujemy. Lekarz powiedział że to paciorowiec i dostałam antyniotyk. Zrobiłam takze badanie EKG gdzie wyszły zaburzenia rytmu srodkomorowego, więc zlecono echo serca które wyszło świetnie.. Brałam antybiotyk przez ok tydzien. Pozniej juz nie bylam na kontroli. Tak bylo ok 8 mcy temu...Natomiast miesiac temu dopadła mnie infekcja mocne przeziębienie bol grada glowy stan podgoraczkowy itd... lekarz takze zlecil badania wszystkie j.w wszystko w normie, Białko CRP- 1,38mgl, ASO-300. Do tego bol kosci powrócił, robiłam ponownie ekg wyszo tak samo jak poprzednio holter który wyszedl świetnie bez zadnych zmian i niepokojacych wyników. Dostałam antybiotyk na 2 tyg. nDodam ze codziennie wieczorem albo w trakcie dnia pojawia się stan podgoraczkowy. Czy mam się martwić> czy to jest uleczalne> strasznie sie boje

DO REUMATOLOGA, internisty
Bóle stawów przewlekłe; inne nietypowe objawy ; bez podłoża organicznego, mają zwykle złożoną etiologię, często towarzyszące zaburzenia nastroju, traumatyczne doświadczenia w przeszłości, wady postawy, inne schorzenia towarzyszące . Do pełnej konsultacji, wywiad, badanie, analiza wyników, wskazana rozmowa z psychologiem , Podwyższone ASO może wskazywać na przebytą infekcję paciorkowcową,,, Pozdrawiam i zapraszam