Co mogą oznaczać moje wszystkie przypadłości?

Witam. Zaobserwowałam u siebie w ciągu paru dobrych lat,różne przypadłości,niektóre z nich uprzykrzają mi życie i to potwornie.. a kilka z nich to, częsta bezsenność,lub nadmierna senność (gdzie czuje się zmęczona zaraz po przebudzeniu i nie mam siły na nic) bóle głowy od lat (byłam na prześwietleniu czaszki i nic nie wyszło,badania wychodzą pozytywnie,a tabletki przepisywane na "migrenę" nie pomagają.) Częste zmiany nastroju,zachowań. ataki paniczne,które łapią mnie,gdy przebywam lub wychodzę do ludzi,odczuwanie nieuzasadnionych lęków(czasami miewam je nawet w domu,kiedy praktycznie nic się nie dzieje) Problemy z pamięcią i koncentracją (mam duże problemy z pamięcią od dłuższego czasu... czasami ledwo pamiętam wczorajszy dzień,po prostu budzę się i nie pamiętam dokładnie,co działo się wczoraj) Wracając do lęków... piszę do was z prośbą o pomoc,ponieważ nie potrafię wyjść do ludzi.. nie mogę znaleźć pracy,ponieważ boję się tego,że gdy wyjdę,to spotkam jakiś ludzi. Nie byłam nigdy u psychologa,ponieważ jestem osobą nieśmiałą i po prostu ciężko mi rozmawiać o moich problemach z obcą osobą,skoro nie rozmawiam o nich nawet z rodzicami. Czasami czuję się,jakbym była uwięziona w własnej głowie,zamknięta w ciasnej pułapce. Chcę wyjść uciec,ale nie ma wyjścia.

Dzień Dobry Pani,

Zacznę od podziękowania Pani, że podzieliła się Pani swoimi obawami.
Mam nadzieję, że napisanie o nich i podzielenie się nimi, przyniosło Pani ulgę - postrzegam to jako pierwszy mały i równocześnie znaczący krok dla samej siebie.

Po zapoznaniu się z Pani obszerną relacją, wnioskuję, że wsparcie specjalistyczne jest dla Pani niezbędne.
Nie ma nic gorszego dla kondycji psychicznej, jak brak dzielenia się z bliską Osobą/Bliskimi swoimi uczuciami/obawami, czy lękami.
Dlatego, proszę już nie pozostawać samej, proszę zrobić drugi krok, by sięgnąć po specjalistyczne dla Pani wsparcie.

W procesie terapeutycznym, pod okiem Psychologa/Psychoterapeuty przepracuje Pani to, co dla Pani trudne, wzmocni Pani siebie, poprzez nabycie niezbędnych dla Pani umiejętności, by realizować siebie po swojemu,
czego Pani serdecznie życzę.

Chcę Pani powiedzieć, że korzystanie z pomocy/wsparcia psychologicznego, tak naprawdę mówi o sile wewnętrznej oraz o otwartości na to, by otworzyć
się, by realizować się (po swojemu).

Zapraszam Panią do konsultacji online (via Skype).

Z życzeniami dla Pani tylko pozytywnych doświadczeń,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605