Co mogą oznaczać moje wyniki badań po usunięciu tarczycy?

Witam. Jestem 4 lata po usunięciu tarczycy do tej pory biore euthyrox 75. Zrobiłam wyniki tsh który okazał się wysoki 43. 74 mlU/l. Problem jest iź jest długa kolejka do lekarza. I co mam zrobić w takiej sytuacji

Lek. Paweł Szadkowski

Wymaga pani najprawdopodobniej odpowiedniej modyfikacji dawki leku. Konieczna jest wizyta u endokrynologa, ale jeśli terminy są bardzo odległe sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu.