Co mogą oznaczać moje wyniki badania histopatologicznego?

Witam, Proszę odpowiedź co znacza wynik badania histopatologicznego: 1.Nevus pigmentosus marginalis atypicus. Excisio completa. 2.Nevus pigmentosus Epidermo-dermalis atypicus. Excisio completa. 3.Nevus pigmentosus dermalis. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź

Lek. Paweł Szadkowski

1. Znamię barwnikowe brzeżne atypowe, usunięte w całości. 2. Znamię barwnikowe skórno-naskórkowe atypowe, usunięte w całości. 3. Znamię barwnikowe skóry.