Co mogą oznaczać myśli samobójcze oraz izolowanie się od ludzi?

Kilkukrotnie miewam myśli samobójcze w których dokładnie kreuje jak mam to zrobić nadchodzą one po sieciach nerwowych powstałych w pracy następnie po ustaniu tych myśli następuje płacz, zaobserwowałem że zaczynam się izolować od ludzi.

Dzień Dobry Panu,

Zacznę od tego, że ucieszyło mnie, że poszukuje Pan dla siebie odpowiedzi na niepokojące Pana obawy.
Mało Pan napisał o sobie, nie napisał Pan jaki styl życia prowadzi na co dzień.
Opisane przez Pana myśli mogą mieć źródło wielowątkowe.
Z Pana relacji wynika, że jest Pan świadomy swojego cierpienia emocjonalnego.
Chcę Panu powiedzieć, ze zawsze jest rozwiązanie, którego być może Pan teraz nie dostrzega.

Proszę nie pozostawać już samemu w obecnej sytuacji oraz z obecną sytuacją emocjonalną.
Proszę sięgnąć po niezbędne dla Pana wsparcie psychologiczne/psychoterapeutyczne oraz psychiatryczne, celem diagnostyki oraz podjęcia komplementarnego leczenia, m. in. psychoterapeutycznego, celem dotarcia do prawdziwej przyczyny Pana doznań.

Warto byłoby skonsultować się ad hoc, już dzisiaj! z bezpłatnym Kryzysowym Telefonem Zaufania, po nr 116 123, czynnym codziennie w godz, 14,00-22.00 gdzie uzyska Pan profesjonalną pomoc/wsparcie - po wcześniejszym rozpoznaniu Pana sytuacji.

Z życzeniami dla Pana pomyślności oraz tego, co jest Panu teraz najbardziej potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605