Co mogą oznaczać napady leku i agresji u młodej osoby?

Dzień dobry, od jakiegoś czasu mam napady lęku, boje sie przyszłości, tego co bedzie po skończeniu szkoły, ze nie dam rady dalej w życiu dorosłym(ukończyłam 18 lat). Gdy cos idzie nie po mojej myśli dostaje napadów agresji, płaczu, smutku. Kłócę sie ze swoim chłopakiem. Jestem rozkojarzona ciężko mi sie na czymś skupić. Zdarzają sie tez nagłe zmiany nastroju. Straciłam wiare w siebie. Co z tym zrobić? Najbardziej martwią mnie te napady agresji.

Dzień Dobry Pani,

Jest Pani w końcowej fazie adolescencyjnej, co przyczynia się do opisanych przez Panią symptomów.
Wskazana byłaby zwyczajna rozmowa z psychologiem, która byłaby dla Pani pomocna.

Zalecałabym Pani, by zaprosić do swojej codzienności aktywność fizyczną?

Jest takie powiedzenie, którym chętnie się tutaj dzielę, że:
RUCH zastąpi niemal każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu...

Życzę Pani radości w codzienności,
irena.mielnik.madej@gmail.com