Co mogą oznaczać nierówne źrenice u dziecka?

Nierówne źrenice u 3 latka po urazie głowy. Witam, tydzień temu moje dziecko podczas niersądnej zabawy uderzyło się w głowę. Uderzenie było na tyle silne, że w ścianie pozostało solidne wgłębienie. Od razu dostał zimny okład w miejsce uderzenia. Nie stracił przytomności, nie wymiotował, zachowuje się jak zwykle, normalnie mówi i rozumuje. Niepokoją mnie jednak jego źrenice. Jedna, po stronie uderzenia jest szersza niż druga. Przy okazyjnej wizycie u internisty, pytałam o sytuację związaną z tym wypadkiem, jednak nie wspomniałam o źrenicach. Lekarz powiedział, że jeśli nie ma żadnych objawów to nie ma się czym niepokoić. Jednak niepokoi mnie nierówność tych źrenic. Czy pomimo braku innych objawów powinnam się tym niepokoić?

Trudno powiedzieć Wskazana konsultacja z lekarzem Pediatrą, Neurologiem ;
Czy dziecko skarży się na bóle głowy, mdłości , Czy jest mniej aktywne, mniej sprawne ??
Czy nie miało badania okulistycznego z zakraplaniem oczu ?? To częsta przyczyna przejściowej nierówności źrenic.