Co mogą oznaczać nudności i gorzki smak w ustach?

Witam mam na imię Paweł i mam 24 lata :) mam co jakiś czas nudności i wymiotowac mi się chce i mam w buzi gorzko częściej to to rano tak kolo 8 robiłem badania ekg ,usg jamy ustnej ' prześwietlenie klatki piersiowej i i wszystko dobrze i do tego mam co jakiś czas duszności ciężko mi się oddycha tak jak bym nie mógł do końca nabrac pelnego powietrza i zaraz panikuje troszkę przeszedłem w swoim życiu awantury itd jak byłem mały nie wiem czy to nie może być nerwica żołądkowa albo tarczyca juz nie wiem co mam robić bo nie mogę sobie z tym poradzić i jest dla mnie bardzo uciążliwe mam wrażenie tak jak bym na wadze zjeżdżal proszę o pomoc lubezpieczenia poradę

W takim wypadku wskazane byłoby jeszcze wykonanie gastroskopii. Objawy jakie Pan opisuje mogą sugerować refluks żółciowy czyli dwunastniczo-żołądkowy. Zdiagnozować taki stan można właśnie w czasie gastroskopii. Radzę z tym problemem udać się na konsultację do gastroenterologa. On po bezpośrednim badaniu zadecyduje o dalszym sposobie postępowania.