Co mogą oznaczać obfite plamienia pd trzech tygodni?

Witam. 3 tydz mam już plamienia są obfite i nie obecnie nie są do tego w nocy mam swędzenie pochwy i czasem ból podczas stosunku z partnerem. Byłam u ginekologa zbadał mnie i dał mi skierowanie do szpitala i nic nie powiedział z jakiego powodu. O co chodzi czy to może być rąk?? Tak strasznie się boję

Szanowna Pani, bez jakichkolwiek badań nie można stwierdzić choroby nowotworowej, być może ma Pani mięśniaki albo polipy. Proszę się nie stresować i udać do szpitala. Pozdrawiam serdecznie