Co mogą oznaczać omdlenia i zbyt szybka akcja serca?

Witam! Mam 19 lat, jestem uczennicą technikum. Rok temu zaczęłam miewać omdlenia, czułam się słabo, ciągle byłam senna. Byłam u 3 lekarzy, jeden po wykonaniu EKG stwierdził, że serce bije mi za szybko. Drugi, że za wolno. Trzecia pani doktor zaleciła założenie holtera. Jednak nie doszło do tego, ponieważ pani doktor chciała mnie umieścić w szpitalu na tydzień a doktor który miał mi holter założyć chciał mnie odesłać do domu. Koniec końców sprawa ucichła. Lecz teraz nadal czuje się źle, ostatnio zemdlałam, mam problemy z radzeniem sobie ze stresem, nie wysypiam się, chodzę zmęczona, osłabiona, jak leżę w łóżku z koleżanką czy z chłopakiem, lub jak nawet oglądam film z przyjaciółmi to zwracają uwagę na to, czy wszystko ok bo strasznie szybko oddycham, albo właśnie w ogóle nie oddycham. Zastanawiam się, czy to może być arytmia. Proszę o pomoc, pozdrawiam, Iwona :)

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u kardiologa i diagnostyka , sadze Ze holter lub hospitalizacja jest konieczna