Co mogą oznaczać opadnięte powieki po zabiegu z użyciem botoksu?

witam , 4 tygodnie temu poddalam sie zabiegowi wstrzykniecia botoxu. Efekt - gorszy nie moglby byc. Opadniete powieki i wyglad ogolnie duzo gorszy niz przed zabiegiem. Mam ladne czolo i nie mam juz lwiej zmarszczki ale za to mam opadajace powieki do tego stopnia ze nie moge sobie pomalowac rzes a moj permanentny makijaz (kreski) jest niewidoczny. Wyslalam email do lekarza i czekam na jego odpowiedz co dalej. Szczerze powiedziawszy, nie za bardzo wiem czego sie moge spodziewac w odpowiedzi. Wygladam jak bokser po walce, dramat!!

Opisana sytuacja jest znanym działaniem niepożądanym zabiegu z użyciem toksyny botulinowej. Kiedy lek przestanie działać, wszystko wróci do normy. Najlepiej będzie zgłosić się na wizytę kontrolną do lekarza, który wykonał zabieg.

Dzień dobry, proszę udać się na wizytę do lekarza wykonującego zabieg. Opadniecie powieki po zabiegu botoxu to reakcja nie pożądana.

Pozdrawiam