Co mogą oznaczać plamienia w 7. tygodniu ciąży?

Witam! Jestem w 7 tc. W 6 tc trafiłam do szpitala z silnymi wymiotami oraz planieniem. W szpitalu wzmocnili mnie kroplowkami oraz dostalam lek duphaston. Po wyjściu ze szpitala plamienie zmniejszyło sie, ale dalej jest takie brunatne ale dość skąpe. W szpitalu po zrobieniu usg lekarz powiedzial ze ciaza sie rozwija i przyjmuje dalej lek duphaston. Czy takie plamienia moga byc grozne? Bardzo sie boje bo to moja pierwsza ciaza o która dosyc czasu sie staraliśmy.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza obserwacja proszę kierować się zaleceniami ginekologa prowadzącego