Co mogą oznaczać podskórne guzki?

Dzień dobry, Pod skórą w paru miejscach zrobiło mi się kilka guzków. Na rękach, udach, w okolicy żeber. Nic nie bolą, nie przesuwają się. Czy to mogą być tłuszczaki? W rodzinie coś takiego wystąpiło. Czy coś się z tym robi? Czy zostawić jak jest?

Lek. Katarzyna Szymczak

Mogą to być tłuszczaki, ale aby postawić diagnozę zmiany powinien obejrzeć lekarz, jeśli to tłuszczaki to z reguły nic się z nimi nie robi i tylko jeśli szybko rosną lub przeszkadzaja to się je usuwa.
Pozdrawiam