Co mogą oznaczać podskórne guzki na wargach sromowych?

Na wargach sromowych większych zrobiły mi się podskórne guzki, bolą przy dotyku na Wierzchu skóry widać że są czerwone,na początku gdy się tworzy to swędzi,później już tylko boli gdy się dotknie. Mam trzy,co to może być?

Lek. Wojciech Zygmunt

Zalecam udanie się do ginekologa. Być może jest to zapalenie / torbiele gruczołów Bartholina. Pozdrawiam i życzę zdrowia.