Co mogą oznaczać problemy z oddychaniem i szybkie meczenie się?

Witam ...ciezko mi sie oddycha czuje sie taka pelna i odrazu szybko sie mecze w czym tkwi problem

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam udać się do lekarza rodzinnego. Trochę mało danych, by dokładnie móc powiedzieć co pani jest. Może to być związane z chwilową infekcją, przewlekłą chorobą płuc, serca lub tarczycy. Konieczne jest dokładne zebranie wywiadu, badanie lekarskie i ewentualne badania dodatkowe. Pozdrawiam i życzę zdrowia.