Co mogą oznaczać problemy z żołądkiem?

Od 1,5 roku mam problemy z żołądkiem. Zaczęło się od nieznanego, dziwnego zatrucia trwającego 3 miesiące. Lekarz nie mógł zdiagnozować co mi jest. Przeszło samo, ale pozostał drazliwy żołądek. Od tamtego czasu nie mogę jeść np białego chleba, bo zaczyna mnie skrecac. Na przeswietleniu przez przypadek wyszło, że zbiera mi się w żołądku duża ilość powietrza. Czym to może być spowodowane? Staram się jeść lekko, unikam białego chleba, ciężkich potraw. Jest nieco lepiej, ale nadal łapią mnie skurcze i odczuwam te przepelnienie. Miałam badana alergie na gluten (to sugerował mi lekarz rodzinny) jednak wynik wyszedł ujemny. Jestem już bezradna. Nigdy nie miałam alergii ani problemów z trawieniem. Miałam kiedyś leki na jelito draziwe jednak tym razem ewidentnie mam problem z zoladkiem.

Może to wynik przepukliny rozworu przełykowego. Wykonałabym gastroskopię. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.