Co mogą oznaczać randki na nogach?

Witam, z racji tego że nie mogę dodać tutaj zdjęcia niewiele to pokaże o co mi chodzi, ale spróbuję jakoś to opisać, mianowicie co jakiś czas wychodzą mi samoistnie ranki na nogach,ostatnia ok. Roku temu jest to taka jakby dziurka i w okolo czerwona obwodka, po czasie się to powiększa i robi się ropna rana,boląca, wygląda to tak jakby gnila noga. Udałam się z tym do mojego lekarza rodzinnego, ale stwierdzial,że musiało mieć coś ugryźć,chodź wytlumaczylam mu ze nic takiego nie miało miejsca, zaleczylam to detromecyna i był spokój do dzisiaj znowu wstałam i jest mała dziurka z tą czerwona obwodka i wiem że zacznie po czasie robić się to co było parę lat do tyłu. Proszę o jakąś poradę do kogo się zgłosić, chyba że mogę Państwu wysłać jakieś zdjecie

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.