Co mogą oznaczać ropne krosty na skórze?

Od około roku mam problem ze skórą na twarzy, klatce piersiowej i plecach. Pojawia się tam dużo krost ropnych, bolacych. Pomaga leczenie antybiotykami, ale na krótką metę. Tak leczy mnie i lekarz rodzinny i dermatolog. Dziś takie krosty pojawiły mi się na owłosionej skórze miejsc intymnych. Co to może być? Może jakieś badania? Jak w końcu mogę się tego pozbyć. Zamiast zanikac to się rozprzestrzenia.

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.