Co mogą oznaczać ropne zmiany na skórze?

Witam Na rece od wewnetrznej strony pojawily mi sie czerwone plamki spuchniete jak ugryzienie komara a po kilku godzinach na brzuchu nogach plecach bylo ich wiecej i robia sie z nich male pecherzyki ropne a strasznie to swedzi zwlaszcza po kapieli. Co to moze byc?

Co to może być określi dermatolog lub lekarz poz , do którego uda się Pani na konsultację. Niestety bez obejrzenia i zbadania zmian nie ma takiej możliwości aby postawić prawidłową diagnozę.