Co mogą oznaczać różowe upławy z pochwy?

Witam dzisiaj zauważyłam u siebie różowe upławy z pochwy. Do tego silnie boli mnie podbrzusze oraz kreci mi się w głowie i mam omdlenia. Nie mam pojecia czemu do lekarza nie mam za bardzo kiedy isc bo pracuje. Prosze bardzo o pomoc albo chodziaż wyjaśnienie co to może być

Lek. Paweł Szadkowski

Niewielkie plamienie lub krwawienie z pochwy może pojawić się w trakcie owulacji - dając obraz różowego śluzu. Również mikro uszkodzeniu mogą ulegać niewielkie naczynka, wtedy krew podbarwia fizjologiczną wydzielinę, przybierając kolor różowy. Różowe upławy zamiast miesiączki mogą pojawić się też w początkowym etapie ciąży. Gdyby objawy nie ustępowały, proszę się udać do ginekologa w celu zbadania.