Co mogą oznaczać silne wymioty po wypiciu alkoholu?

Nieustające wymioty! Witam. Dziś zaliczyłem strasznie alkoholową imprezę. Od 1 w nocy intensywnie wymiotuję. Do tej pory zdarzyło się to już 19 razy. Nie mam czym wymiotować gdyż wczoraj zjadłem tylko śniadanie i jakieś nuggetsy na kolacje. Gdy tylko wstaję z łóżka odrazu pojawiają mi się odruchy wymiotne, mdłości i bóle głowy. Wiem że dużo wypiłem ale ile można wymiotować!? Czy jest to normalne czy powinienem się gdzieś zgłosić. Mam 18 lat, 188 cm wzrostu i 90 kg wagi. Jestem mężczyzną. Proszę mi pomóc. Co powinienem zrobić?

Lek. Paweł Szadkowski

Przechodzi Pan zatrucie pokarmowe. Najważniejsze w takiej sytuacji jest niedoprowadzenie do odwodnienia. Oczywiście nie może Pan wypić dużo wody na raz, bo będzie Pan podrażniał żołądek. Warto pić często w małych ilościach.