Co mogą oznaczać sińce pod oczami i intensywne pocenie czoła?

Mam since wokół oczu prawie sino fioletowe i bardzo często w ciągu dnia mam mocne i krótkie pocenie czoła (tuż przy wlosach) i z tyłu głowy u nasady włosów. Do jakiego specjalisty mam się udać i jakie zrobić badania. Maria Pieniążek

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje najpierw udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna zalecic odpowiednie dalsze postepowanie.